KONST / Litografier / Grafiskt blad 11587375
nr 1158 7375
Grafiskt blad
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Figurkomposition, monogramsignerad, bladets mått: 31x23
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 januari 2018
kl 19:42:26
300 kr
350 kr