KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11154518

nr 1115 4518

Blandteknik

2 st. signerade, kompositioner, 45x61

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 juni 2017
kl 19:39:50

19/6 19:34:50 1      Vinnande bud