KONST / Litografier / Utställningsaffisch 6627230
nr 662 7230
Paul Holsby
(1921-2007), Sverige
Utställningsaffisch , Paul Holsby (1921-2007), signerad -74, 63x46
Paul Holsby, född 1921 i Norrtälje, död 2007, svensk målare och grafiker.
Utrop:
100 kr
måndag 18 oktober 2010
kl 18:09:04
Paul Holsby
Läs mer om Paul Holsby