KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12609070
nr 1260 9070
Hugo Zuhr
(1895-1971), Sverige
Oljemålning, Landskap med häst, monogramsignerad. Olja på duk, 64x80
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 juni 2019
kl 18:58:46
7/6 21:09:05
Hugo Zuhr
Läs mer om Hugo Zuhr