KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14303094
nr 1430 3094
Cecilia Frisendahl
(1922-2014), Sverige
Etsning, Vildhästar. Signerad, numrerad 252/310. Bildmått: 35x39, yttermått inklusive ram: 51x59 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 november 2021
kl 20:56:18
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
Cecilia Frisendahl
Läs mer om Cecilia Frisendahl