MÖBLER / Skåp & hyllor / Garderobsskåp 16338184
nr 1633 8184
Garderobsskåp
1920-tal, bemålad. Bredd: 90 cm, djup: 54 cm, höjd: 190 cm, nyckel
Kondition: färgbortfall, slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 29 juli 2024
kl 20:35:39
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)