KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14807049
nr 1480 7049
Hans Fritzdorf
(1927-1990), Sverige
Oljemålning, "Regatta". Signerad. Olja på duk, 64x63 cm, yttermått inklusive ram: 74x73 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 19:46:34
1/8 15:15:27