KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10515055

nr 1051 5055

Etsning

Sallberg, Stortorget, signerad. 13x18

Utrop:

300 kr

måndag 22 augusti 2016
kl 18:29:45

  • Tema
  • 22 aug

Stockholmsmotiv

Läs mer om Stockholmsmotiv