ART / Sculptures and works of art / Sculpture 8681363
nr 868 1363
SCULPTURE
wood, Spelmän, height: 14, wear, damages.
trä, Spelmän, höjd: 14
Condition: slitage, skador
300
Monday January 6 2014
at 19:28:38