MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 9108424
nr 910 8424
Karmstolar
Ett par, 1700-tal, troligen Norge
Kondition: slitage, skador
Utrop:
5.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 8 september 2014
kl 20:48:49
8/9 19:58:39