KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16034331
nr 1603 4331
Oidentifierad konstnär. "Vy från Lidingö". Signerad, daterad NH 1906. Olja på duk, 35x52 cm, yttermått inklusive ram: 45x63 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 mars 2024
kl 18:14:33
4/3 18:07:40