KONST / Litografier / Färglitografi 15143264

nr 1514 3264

Kjell Lönnå

(f. 1936), Sverige

2 st, Signerad, 360-upplaga. Färglitografi, bildmått: 32x32 cm, yttermått inklusive ram: 50x47 cm

Kjell Lönnå, svensk konstnär född 1936.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 januari 2023
kl 19:18:42

9/1 18:16:15 1      Vinnande bud

Kjell Lönnå

Läs mer om Kjell LönnÃ¥