KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17262031
nr 1726 2031
Tomas Mandel
(f. 1923), Sverige
Oljemålning, "Åsögatan, Östra delen". Signerad. Olja på duk, 50x60 cm. Yttermått inklusive ram: 60x70 cm
Tomas Mandel, svensk bildkonstnär född 1923 .
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 22 september 2025
kl 18:13:38
300 kr
350 kr
22 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm