KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13429279

nr 1342 9279

Gerhard Nordström

(f. 1925), Sverige

Blandteknik, Signerad, daterad 1956. Motivet: 40x30cm

Gerhard Nordström, svensk målare och grafiker född 1925 i Lund.

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 24 augusti 2020
kl 18:56:28

Gerhard Nordström

Läs mer om Gerhard Nordström