KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 14817504
nr 1481 7504
Helmtrud Nyström
(f. 1939), Sverige
Färgetsning, "vild vatten". Signerad, numrerad 72/75, daterad 1976. Bildmått: 49x49 cm, bladets mått: 60x58 cm, yttermått inklusive ram: 64x62 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 19:27:04
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Helmtrud Nyström
Läs mer om Helmtrud Nyström