KONST / Litografier / Grafiskt blad 15414154

nr 1541 4154

Veronica Sofie

(f. 1985), Sverige

Grafiskt blad, "Siluette". Signerad, numrerad 35/100. Giclee fine art. Bildmått: 38x28 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 41x31 cm

Veronica Sofie Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1985.

Utrop:

500 kr

måndag 22 maj 2023
kl 20:00:00

Veronica Sofie

Läs mer om Veronica Sofie