KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8258191

nr 825 8191

Bianca Wallin-Tolnai

(1909-2006)

Oljemålning, Bianca Wallin-Tolnai (1909-2006), blomstilleben, signerad, olja på duk, ramens innermått: 65x53

Bianca Wallin-Tolnai, målare född i Rom 1909, död 2006.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 6 maj 2013
kl 20:50:38

6/5 17:59:51 1      Vinnande bud

Bianca Wallin-Tolnai

Läs mer om Bianca Wallin-Tolnai