ART / Etchings etc / Etchings 10616185

nr 1061 6185

Bengt Lilja

(f. 1951), Sverige

3 pcs. dry point, Bengt Lilja (b. 1951), signerade och daterade, en oramad,

ETCHINGS, 3 st. torrnål, Bengt Lilja (f. 1951), signerade och daterade, en oramad

Bengt Lilja, born 1951, Swedish draughtsman, painter and graphic artist.

400

SEK 150

Monday October 10 2016
at 20:56:53

8/10 00:16:34 1      100 kr
10/10 19:48:18 2      Vinnande bud

  • Artist/Designer

Bengt Lilja

Read more about Bengt Lilja