KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16364112
nr 1636 4112
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1968. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 64x94 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 19 augusti 2024
kl 20:16:00
500 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr