KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8321172
nr 832 1172
Blandteknik
Rosensohn, komposition, signerad, -65
Kondition: skadad ram
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 juni 2013
kl 18:45:42
2/6 18:48:11
100 kr
3/6 09:24:43