ART / Lithographs / Litograph in colors 7267290
nr 726 7290
LITOGRAPH IN COLORS (F)
sigfnerad, HC, blomstermotiv, subject size: 46x61,
sigfnerad, HC, blomstermotiv, motivets mått: 46x61
300
SEK 350
Monday November 21 2011
at 18:53:47
300 kr