KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16569100
nr 1656 9100
Alf Olsson
(f. 1925), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 17/90, daterad - 74, bladets mått: 20x14 cm, yttermått inklusive ram: 33x26 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 november 2024
kl 19:31:36
200 kr
Alf Olsson
Läs mer om Alf Olsson