KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12144320

nr 1214 4320

Anna Jalpachik

(1954-2013), Ukraina/Sverige

Oljemålning, Anna Kalinitchenko Jalpachik (1954-2013), Ukraina/Sverige. Segelfartyg på stormigt hav, signerad. Olja på duk, 50x65, oramad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 29 oktober 2018
kl 19:28:55

Anna Jalpachik

Läs mer om Anna Jalpachik