KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15664231

nr 1566 4231

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad, akvarell, daterad -86, Nybroviken, 30x23 cm, yttermått inklusive ram: 33x26 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 25 september 2023
kl 18:31:11

22/9 22:18:21 1      100 kr
25/9 10:17:47 2      Vinnande bud