Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 13658423



*

nr 1365 8423


WATERCOLOUR

Ernst Sundström, Sandhamn. Signed, 31x50,


Ernst Sundström, Sandhamn. Signerad, 31x50 cm


Droit De Suite

Yes

Estimate:

500

Sold:

SEK 300

Auction date:

Monday December 7 2020
at 19:01:30


  • Bid history
Time Bidder Bid
7/12 14:00:26 1      Vinnande bud
7/12 18:54:11 2      150 kr
7/12 18:54:11 1      200 kr (Robot)
7/12 18:56:30 2      250 kr
7/12 18:56:30 1      (budbetjänt)


Läs om budbetjänten
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller ernst sundström sandhamn skärgård skärgården stockholms skärgård vatten vattenfärg
  • 6678 WATERCOLOUR
    Erik Viktorson (b. 1912), Sweden. Signed, dated -9..//
     

    Auction ends
    this Monday
    12 jan at 18:32
  • 6399 WATERCOLOUR
    Fredrik Frisendahl (1891-1984), Sverige. Signerad,..//
    Present: SEK 600

    Auction ends
    this Monday
    12 jan at 18:10
  • 6303 WATERCOLOUR
    Hjalmar Falk (1856-1938), Sweden. Signed, Norrbro-..//
     

    Auction ends
    this Monday
    12 jan at 18:57




Ladda ner broschyr