ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14145070
nr 1414 5070
tillskriven Estrid Ericson, Firma Svenskt Tenn. Rektangulär form. Förgylld ram, delvis beklädd med röd textil, ca 160x50cm
Kondition: slitage
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 19:20:28
2.000 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr