KONST / Litografier / Färglitografi 13658142

nr 1365 8142

Curt Sjöberg

(1911-1987), Sverige

Färglitografi, "Trosa torg". Signerad, numrerad 228/360. Motivet: 38x47 cm

Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 7 december 2020
kl 20:36:47

Curt Sjöberg

Läs mer om Curt Sjöberg