KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848204
*
nr 1284 8204
Oljemålning
Oidentifierad konstnär, Karoliner till häst. Signerad. Olja på duk, 37x45 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 oktober 2019
kl 18:09:33
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/10 21:30:17
1
450 kr
26/10 08:50:06
2
500 kr
28/10 12:39:09
3
600 kr
28/10 14:51:02
1
Vinnande bud
28/10 18:04:33
2
800 kr
28/10 18:04:33
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karoliner till häst olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:34
-
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:37
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:01
-
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:10
-
6745 Oljemålning
Carl Erik Trulsson, Signerad, Tussilago. Olja på d..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:32
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1284 8204
Oljemålning
Oidentifierad konstnär, Karoliner till häst. Signerad. Olja på duk, 37x45 cm
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 900 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 28 oktober 2019 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 23/10 21:30:17 | 1 | 450 kr |
| 26/10 08:50:06 | 2 | 500 kr |
| 28/10 12:39:09 | 3 | 600 kr |
| 28/10 14:51:02 | 1 | Vinnande bud |
| 28/10 18:04:33 | 2 | 800 kr |
| 28/10 18:04:33 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karoliner till häst olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:34 -
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:37 -
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:01 -
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:10 -
6745 Oljemålning
Carl Erik Trulsson, Signerad, Tussilago. Olja på d..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:32



