KONST / Litografier / Färglitografi 4914159
*
nr 491 4159
Kristina Jöred
(1913-2003), Sverige
Färglitografi , Kristina Jöred, 285/300, 54x44
Kristina Jöred, svensk bildkonstnär född 1913, död 2003.
Följerätt
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 oktober 2007
kl 17:18:13
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/10 18:57:53
1
100 kr
19/10 17:17:06
2
250 kr
20/10 00:16:34
3
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Kristina Jöred
Kristina Jöred, svensk bildkonstnär född 1913, död 2003.
Läs mer om Kristina Jöred
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik kristina jöred litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Kristina Jöred
Kristina Jöred, svensk bildkonstnär född 1913, död 2003.
Läs mer om Kristina Jöred
nr 491 4159
Kristina Jöred
(1913-2003), Sverige
Färglitografi , Kristina Jöred, 285/300, 54x44
Kristina Jöred, svensk bildkonstnär född 1913, död 2003.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 100 kr |
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 22 oktober 2007 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 16/10 18:57:53 | 1 | 100 kr |
| 19/10 17:17:06 | 2 | 250 kr |
| 20/10 00:16:34 | 3 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Kristina Jöred
Kristina Jöred, svensk bildkonstnär född 1913, död 2003.Läs mer om Kristina Jöred
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik kristina jöred litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



