FURNITURE / Chairs and Stools / Dining-room chairs 8258181
nr 825 8181
DINING-ROOM CHAIRS
10 st, 19th century, oak, wear, wear, damages.
10 st, 1800-tal, ek
Condition: slitage, slitage, skador
2000
SEK 1700
Monday May 6 2013
at 20:38:53
1.600 kr
1.400 kr