KONST / Litografier / Färglitografi 16846091

nr 1684 6091

Gerald Steffe

(f. 1939), Sverige

Signerad, numrerad 108/260. Färglitografi, bildmått: 68x54 cm, yttermått inklusive ram: 53x68 cm

Gerald Steffe, född 1939 i Österrike, målare och grafiker, bosatt i Stockholm.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 3 mars 2025
kl 18:38:09

Gerald Steffe

Läs mer om Gerald Steffe