KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 7154445

nr 715 4445

Pastell

monogramsignerad, Kvinna med katt, 31x24

Utrop:

300 kr

måndag 19 september 2011
kl 18:06:30