KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8134057
nr 813 4057
Monogramsignerad, WAM, 1800-tal, Hus, 29x23
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 mars 2013
kl 18:27:29
11/3 18:15:03
Lis Husberg (f. 1920)