MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 5508285
nr 550 8285
Sideboard
20-tal, bemålat, längd: 128, djup: 50, höjd: 80
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 november 2008
kl 16:23:23
200 kr
150 kr
300 kr
500 kr
450 kr
550 kr