KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 14024479

nr 1402 4479

Tusch

Signerad Lundquist, 1939, yttermått inklusive ram: 25x19 cm

Utrop:

500 kr

måndag 7 juni 2021
kl 18:10:50