KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14819372

nr 1481 9372

vinterlandskap med rådjur. Signerad. Olja på duk, 45x52 cm, yttermått inklusive ram: 55x64 cm

Utrop:

500 kr

måndag 8 augusti 2022
kl 18:02:59