KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7473045

nr 747 3045

Akvarell

Monogramssignerad E P-n, "Svenska flottiljen vid Åland Februari 1918", ramens innermått: 13x42

Utrop:

500 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 19 mars 2012
kl 17:32:06