Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 3386350



*

nr 338 6350


Blandteknik

Indien, 47 x 32


Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

Sista tid för bud online:

måndag 29 november 2004
kl 16:00:00


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
24/11 13:39:34 1      Vinnande bud
28/11 18:55:56 1      justering av budtak
29/11 06:39:32 1      justering av budtak


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien blandteknik indien indisk vattenfärg
  • 7080 Blandteknik
    2 st, Indien, Erotiska motiv, yttermått inklusive ..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 18:59
  • 6565 Blandteknik
    Signerad Roupé, daterad Fogdö 1934. Blandteknik, b..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:03
  • 6402 Blandteknik
    Silvére Croix. Signerad, daterad - 61, porträtt, m..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 19:12




Ladda ner broschyr