KONST / Litografier / Grafiska blad 14424037
nr 1442 4037
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Grafiska blad, 6 st, Signerade, 200-upplaga. Bladets mått: 63x44 cm, oramade
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 januari 2022
kl 18:23:46
17/1 17:54:11
17/1 17:54:19