KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14413059

nr 1441 3059

Etsning

efter Zorn. Signerad i tryck. Bildmått: 18x12, yttermått inklusive ram: 39x31 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 10 januari 2022
kl 18:31:34