KONST / Litografier / Färglitografi 12398327
nr 1239 8327
Laila Karlsson
(f. 1942), Sverige
Färglitografi, Blomsterstilleben. Signerad, numrerad 223/360. Motivet: 65x49 cm
Laila Karlsson, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
måndag 4 mars 2019
kl 19:23:46