KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografi 17409142

nr 1740 9142

Fotografi

Ed Finnell. Signerad, numrerad 1/50, daterad 1975,30x44 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 "Aerosmith"

Utrop:

1.200 kr

Såld:

800 kr

måndag 17 november 2025
kl 20:31:00

13/11 20:02:18 1      Vinnande bud