KONST / Litografier / Färglitografi 16045401
nr 1604 5401
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
2 st, Signerad, numrerad 88-89/160. Färglitografi. Bladets mått: 17x21-46x32 cm
Kondition: slitage
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 mars 2024
kl 19:58:02
11/3 18:41:30