MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 4388596

nr 438 8596

MIRROR

Lenght: ()

höjd: 118, [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

300

SEK 300

Monday November 13 2006
at 17:36:52

13/11 15:15:51 1      Vinnande bud

Tenn
Metalliskt grundämne; Sn. Förekommer främst i mineralet kasseteri; tennsten.
Silver
Mässing
Farstagods