MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 7451350
nr 745 1350
Fåtölj
60-tal, vinyl
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 mars 2012
kl 19:10:51
100 kr
150 kr