KONST / Litografier / Färglitografi 15707108
nr 1570 7108
Ã…ke Ã…hlin
(f. 1913), Sverige
Färglitografi, 2 st, Signerad, numrerad 31-35/60 cm, yttermått inklusive ram: 48x64 cm
Åke Åhlin, svensk bildkonstnär född 1913.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 18:33:39
16/10 17:08:37