KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12191247

nr 1219 1247

Ester Henning

(1887-1985), Sverige

Oljemålning, Landskap hus, osignerad. Olja på duk, 50x53 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 26 november 2018
kl 19:56:28

Ester Henning

Läs mer om Ester Henning