KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16635025

nr 1663 5025

Elin Källman

(f. 1977), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad a tergo 2018. Olja på duk, 59x59 cm, yttermått inklusive ram: 64x64 cm

Elin Källman, svensk bildkonstnär född 1977.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 2 december 2024
kl 18:59:32

Elin Källman

Läs mer om Elin Källman