KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckning 7843435

nr 784 3435

Edward Hald

(1883-1980), Sverige

Blyertsteckning, Edward Hald (1883-1980), Nakenstudie, signerad, 20x18

Utrop:

700 kr

Såld:

200 kr

måndag 22 oktober 2012
kl 18:52:31

Edward Hald

Läs mer om Edward Hald