KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 9031037
nr 903 1037
Färgetsningar
2 st. Marcel Augis, signerade, motivet: 12, 5x16, 5
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 28 juli 2014
kl 19:50:06
100 kr
200 kr
Färgetsningar
nr 903 1037
Färgetsningar
| Utrop: | 400 kr |
| Såld: | 250 kr |
måndag 28 juli 2014 |